goverdose.pl

goverdose.pl

Czy komiksy moga uczyc matematyki

Czy komiksy moga uczyc matematyki Marilyn Tajne dotyczy podobną historię o dekorator wnętrz, który mógłby się cenowej koszt dla pełnej sali, ale także, że ona nie była dobra z matmy. Są to ludzie, którzy nie mogli zrobić „matematyki w szkole”, ale robią matematyki, że ich życie codzienne zapotrzebowanie na nich. Prawdopodobnie Nauczyli się tego matematykę w pracy; dlatego, że nie dotyczą go do szkoły matematyki.

Matematyka jest najlepszym nauczyłem się w realnym świecie, z rzeczywistych sytuacjach. Może zacząć się liczyć cookies matka daje. Później zaczynasz porównując liczbę, którą dostał z numerem twój brat dostał. Szybko uczą się obliczyć dostał „ile” bardziej niż ty, więc, że skarga może być dokładne. Następnie oglądania mama podzielenia ciasto lub tort. Szybko obliczyć, ile sztuk każda osoba może mieć, to znaczy dopóki krokach Mom i mówi o tym, ile naprawdę można mieć. Następnie należy obliczyć, ile można mieć jutro wszystkie te osoby już nie ma. Jest to prosty rzeczywistym scenariusz życia, ale jak wiele pojęć matematycznych nie omówię tutaj. Te umiejętności rosną z dziećmi. Ilu z was obserwował twoje starsze dzieci przechodzą przez ich cukierków Halloween. Moje dziecko sortuje i liczy się do oceny, jak to zrobiła. Halloween to także doskonała okazja do nauki o podatkach. Rodzice muszą podjąć ich udział w słodkich zarobków, a nie tylko z cukierków dziecko nie lubi. Pamiętaj, że Wuj Sam bierze jego odciąć górę, zanim kiedykolwiek zobaczysz ani grosza.

Gra jest świetnym sposobem, aby dowiedzieć się matematyki. Lubię minigolfa i bilard do nauki o kątach i siłą. Oczywiście to może się wydawać, prawa fizyki Newtona względności. I to jest, ale nie ma też lepszego sposobu nauki geometrii i algebry niż z praktycznego zastosowania. Co może być bardziej praktyczne niż uczenie się, jak grać? Wow, oto kolejny przykład prawdziwe życie do nauki matematyki.
Artykuł dzięki: http://www.solnanogi-fhjek.pl