goverdose.pl

goverdose.pl

Komiksy jako rozrywka

Komiksy jako rozrywka Lubię grać w gry. Wy nazywacie to; gry planszowe, gry karciane, gry strategiczne. Jeżeli kwestionuje mnie i testuje mój intelekt i zdolności rozwiązywania problemów, lubię go. Gry takie jak NIM, warcaby, szachy, Mancala, Stratego, Battleship, ryzyko, itp pomóc opracować strategię sekwencje i logicznych.adwokat gdańsk wrzeszcz Gry takie jak Uno, Skip-Bo, Set, Rummikub pomaga dzieciom rozwijać swoją zdolność dostrzegania wzorców. Gry takie jak cribbage, Gin, Scrabble rzeczywiście pomóc dodawanie i mnożenie praktyk dzieci.

Ale dość o grach, pomówmy trochę poważnych rzeczy. Jeśli chcesz nauczyć się matematyki, zrobić projekt jak dekorowanie pokoju. Czy cała prace z obliczania farby lub tapety do obliczania materiał i szycie zasłony, do uporządkowania i ustawienie mebli. Zaprojektować nowy układ Szafki do kuchni, w tym obliczanie wymiarów szafek, pozycjonowania urządzenia i kosztów projektu. Spróbuj coś takiego biurku rozwijanej lub huśtawka plac zabaw, lub kartingowy budowy. Jak się robi pieczenia lub szycie / projekt pikowania? Czy wszystkie przygotowania do kolacji, w tym planowania, zakupów, miejsca w samolocie, gotowania itp Try Trading księdze, magazynowych i śledzić je na rok. Rozpocząć działalność eBay. Łał! Czy nie byłoby to coś, z projektem Twojego dziecka matematyki przekształcić działalność w domu opartego że płaci za naukę w szkołach wyższych Twojego dziecka? To jest możliwe i jest to prawdziwe życie.

Jeśli chodzi o naukę matematyki, codzienne życie ma wiele możliwości, a uczenie się jest naturalne, nie wymuszone. Z drugiej strony, problem matematyki lęk jest zakorzenione w naszym nowoczesnym systemie edukacji. Problem tkwi w konieczności ekspertów bez prawa matematyki nauczanie matematyki, jakby byli eksperci. Problem tkwi w konieczności podręczników matematycznych, które stanowią matematyki w sztucznym i sztywny sposób.
Artykuł dzięki: