goverdose.pl

goverdose.pl

Komiks a jego ekranizacja

Komiks a jego ekranizacja

Na przestrzeni ostatnich lat, nasz system sąd otrzymywał znaczną liczbę indywidualnych pozwów szkody wynikające z wypadków drogowych. Jest to bardzo widoczne na codzienne doniesienia o rachunkach tragicznych zderzeń pojazdów. W rzeczywistości, National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) potwierdził, że wypadek samochodowy pojawia się co dziesięć sekund.

W Kalifornii, w większości stanów w USA, w którym „nie z winy” przepisy nie zostały jeszcze przyjęte, te zjawiska są zgodnie z prawem zaniedbania. Czyli, każda osoba, która została udowodniona w obsłudze swojego pojazdu bez należytej opieki, jest zobowiązany do zapłaty zranionym ofiarę za szkody lub szkody, które wynikały z jego działania lub zaniechania.

Z tego powodu właściciele i kierowcy pojazdów silnikowych powinny być na tyle taktowni wykonywać „należytej staranności”, zwłaszcza podczas podróży wzdłuż ruchliwych ulic i arterii. To znaczy, jeśli nie chcą stawić czoła różne kary i obowiązki prawne, które mogą pojawić się.

Przyczyny wypadku samochodowego

Według zgłaszanych incydentów, te relacje były głównymi przyczynami wypadków motoryzacyjnych:

Przyspieszenie poza dopuszczalnym i pisał ustalony limit na podstawie stanu ruchu

Nieodpowiednia lub zbyt skuteczne tabletki do moczenia nóg dużo zmianie pasa ruchu

Jazda pod wpływem alkoholu lub innych nielegalnych substancji

tailgating

Rubbernecking

Niepotrzebne eksploatacja systemów stereo

Zbyt dużo rozmowy z innymi pasażerami

Nieprawidłowe korzystanie z telefonów komórkowych

Niestosowanie się do znaków drogowych i ostrzeżenia

W niektórych przypadkach, wypadki drogowe zostały spowodowane przez innych powodów, które nie są związane z działaniami kierowców. To są:

Wady pojazdów samochodowych – w tym konkretnym przypadku, ofiary poszkodowane mogą pozwać producenta samochodów lub dostawcę zgodnie z prawem odpowiedzialności za produkt

Artykuł dzięki: