goverdose.pl

goverdose.pl

Komiksy, ktore zmieniaja zycie

To dlatego, że byli oni zwykle ofiarami cichu rosnącej przestępczości kradzieży tożsamości.

Skutki tej nielegalnej przestępstwa zostały trwale drastyczne. Zniknięcie świadczeń socjalnych i natychmiastowe tonący w długach, to tylko niektóre z wielu wyników tej niejawnej przestępstwa. Twoje finanse i planowane emerytury są okradani od ciebie bez twojej zgody.

Choć efekty mogą być potwornie bolesne finansowo, możliwe są kroki możemy jeszcze zrobić. Przede wszystkim, możemy być precautious informacji, które dzielimy z innych źródeł, przede wszystkim na portalach społecznościowych w internecie. Powinniśmy ograniczyć się od dzielenia się inne istotne informacje do publicznej wiadomości. Opublikowania swojej komórkowych numerów telefonów nie jest nawet zalecane w ogóle.

Teraz pomyśl o swoich nawyków w przekazywaniu informacji. Przypomnijmy, na ile osobiste informacje, które pozwoliły Twój własny udostępnić publicznie.

To zawsze jest konieczne, aby pamiętać, że nie tylko się o tym myśleć przy wymianie informacji z nieznanych źródeł. Ochrona jest bardzo istotne nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla swojej rodziny. To zajmuje tylko prawdziwe dyscypliny, aby być w stanie kontrolować nas samych w dozowaniu prywatnych danych do innych. Liczba spraw dotyczących kradzieży tożsamości jest obecnie niepokojąco wzrasta. Nie chciałby umieścić wszystko, co masz w niebezpieczeństwie, dzieląc nawet najprostszych danych osobowych.

Artykuł dzięki: